Gebze Onur Oto Kurtarma (Gebze Oto Kurtarma) ailesi olarak 19 yılı aşan hizmetlerimiz boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

 

Kurulduğu günden itibaren gerek şehir içi gerek şehir dışı 7/24 Yol Yardımı konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kocaeli gebze de bulunmaktadır Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede gebze kurtarma yol yardımı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. hizmete başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan gebze kurtarma gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 

 

7/24 Gebze Araç Kurtarma, Gebze Oto Kurtarma, Gebze Yol Yardım hizmetleri için 0532 495 28 22 telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.